Aleksandra Marinina - świetna rosyjska autorka kryminałów

Aleksandra Marinina – świetna rosyjska autorka kryminałów

Prasóweczki Prasówki

Aleksandra Marinina. Świetna rosyjska pisarka, która napisała bardzo dużo kryminałów. Cieszą się one popularnością wśród czytelników. Bohaterka występująca w dziełach Marininy jest policjantką z wydziału kryminalnego. Rozwiązuje ona różnego rodzaju zagadki.

Aleksandra Marinina – świetna rosyjska autorka kryminałów

W każdej książce coraz bardziej skomplikowane. Imponuje determinacją, charakterem. Wiele osób powinno poznać jej postać.

Aleksandra Marinina – co napisała?

W różnych latach zostało wydanych wiele dzieł. Między innymi następujące tytuły:
1.„Kolacja z zabójcą”
2.„Gra na cudzym boisku”
3.„Ukradziony sen”
4.„Śmierć i trochę miłości”
5.„Za wszystko trzeba płacić”
6.„Złowroga pętla”
7.„Męskie gry”
8.„Zabójca mimo woli”
9.„Płotki giną pierwsze”
10.„Czarna lista”
11.„Obraz pośmiertny”
12.„Cudza maska”
13. „Stylista”
14. „Iluzja grzechu”
15. „Jasne oblicze śmierci”
16. „Życie po życiu”
17. „Motywy osobiste”
18. „Sztuka śmierci”
19. „Egzekucja w dobrej wierze”

Każdy stanowi inną historię, zagadkę kryminalną. Interesującą dla wielu czytelników. Nie domyślą się przed doczytaniem do końca, kto jest mordercą. O to przecież chodzi w dobrze napisanym kryminale. Autorka świetnie sobie radzi z pisaniem, które wciąga od razu. Nie oderwiesz się od lektury.

Jak widać, dzieł jest sporo. Czytelnicy mają w czym wybierać, a jeszcze powstają nowe. Nadają się one dla każdego, kto lubi kryminały. Niezależnie od kategorii wiekowej. Kobiety, mężczyźni znajdą coś dla siebie.

 Aleksandra Marinina – zestaw dzieł na prezent
Będzie się świetnie prezentował na półce. Warto mieć dla siebie lub przeznaczyć na prezent dla kogoś. Można także zamówić dwa osobne zestawy. Cała kolekcja będzie dobrą lekturą na wakacje, ferie zimowe, inny czas wolny, który chcesz poświęcić na czytanie. Jest ono ważne w zyciu. Dzięki temu masz bogatsze słownictwo, umiesz coś napisać bez błędów. Dzięki czytaniu kryminałów ćwiczysz wyciąganie poprawnych wniosków, analizujesz dobrze sytuacje, w których się znajdziesz. Kryminały tej autorki są godne uwagi. Jeśli ktoś jeszcze nie przeczytał ani jednego dzieła Aleksandry Marininy powinien szybko nadrobić zaległości. Na pewno wybierzesz coś z przedstawionej listy i poszukasz na półce w księgarni stacjonarnej lub internetowej.

 Powrót do wybranych – czytanie w każdej sytuacji 
Warto także wracać do nich po latach od pierwszego przeczytania. Nadają się na podróż tramwajem, autobusem, samolotem, na spacer i czytanie w plenerze. W parku, nad jeziorem, nad morzem, w górach. Gdzie tylko się wybierzesz sam lub z rodziną. Dobrą lekturę można czytać w każdych warunkach. Nawet przy dźwięku wiertarki sąsiada i innych hałasach na zewnątrz lub wewnątrz budynku, w którym mieszkasz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments