https://www.sdnzp-falenica.pl/flagi-winder-popularna-forma-reklamy/

Flagi winder popularną formą reklamy

Promocja i Reklama

Pomimo tego, że korzystamy dzisiaj z map, dostępnych na telefonie, flagi winder w wielu przypadkach zastępują te technologiczne rozwiązania. Na pierwszy rzut oka wydaje się to niemożliwe, a jednak doświadczenie wielu z nas podpowiada, że tak właśnie jest. I działa to często w sposób zaskakujący. Dlaczego? Ponieważ wspomniane mapy wskażą nam miejsca, których szukamy. Windery natomiast zwrócą naszą uwagę nawet wtedy, kiedy zainteresowani jesteśmy innymi punktami w mieście. Nagle wyłaniają się gdzieś na horyzoncie i dostarczają nam konkretny przekaz. Czasami jest to tylko nazwa firmy, czasami ciekawa, przykuwająca uwagę grafika.

Flagi winder ponad głowami przechodniów

Dlatego też flagi winder nazywane są dzisiaj jedną z popularniejszych form reklamy. Składa się na to wiele czynników. Na przykład fakt, że część z nich jest mobilna. Pojawiają się nie tylko przed sklepami, powiewając nad głowami przechodniów. Spotkamy je również na imprezach lokalnych, regionalnych, czy ogólnopolskich. W zamkniętych pomieszczeniach, jak i w plenerach. Zawsze będą one przemawiać do nas z daleka lub bliska, ale za każdym razem zwrócą na siebie uwagę. A jak jeszcze znamy nazwę firmy, jej produkty, logo, to ich wypatrzenie na takiej imprezie, zawsze obudzi w nas dobre wspomnienie lub przynajmniej zainteresowanie.

Flagi winder w reprezentacyjnej formie

Z drugiej strony na pewno flagi winder mają charakter reprezentacyjny. Coraz częściej są mocowane przed siedzibami dużych firm. Kiedyś popularne były zwykłe, prostokątne flagi. Dzisiaj nie tylko, że to się zmieniło, to jeszcze windery odznaczają się oryginalnym kształtem. Nawet jeżeli dzisiaj wydaje się nam, że jesteśmy przyzwyczajeni do nich, że trochę się opatrzyły, że są z nami już od dłuższego czasu, to jednak nie ma to żadnego, ujemnego wpływu na ich odbiór. Pojawienie się ich przed siedzibami firm, nawet małych i lokalnych, zawsze  będzie odbierane jako wyraz prestiżu. Nawet, jeżeli dane przedsiębiorstwo obejmuje swoim działaniem wąski obszar.

Mobilność i trwałość

Dlatego też tak dużą wagę przykłada się do tego, że są mobilne. Mają lekką konstrukcję stelaża, łatwo je złożyć, co z kolei jest niezwykle przydatne w transporcie. W dodatku materiały, z których windery są zrobione, najczęściej są odporne na warunki atmosferyczne. Nie groźne im promienie słoneczne, deszcz, czy silne podmuchy wiatru. W razie czego można je bez problemu wyprać, wyprasować i na drugi dzień będą wyglądać jak nowe. Dzisiejsze technologie nadruku chronią wszystko, co jest widoczne na materiale przed uszkodzeniem. Są dzięki temu trwałe i przez długi czas służą firmom, korporacjom, bankom i innym przedsiębiorstwom.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments