polskie

Polskie kurorty: Busko

Prasóweczki

To wspaniałe uzdrowisko, na terenie którego każdy turysta znajdzie dla siebie coś ciekawego. Busko-Zdrój to nie tylko popularny kurort.

Polskie kurorty: Busko

To także niezwykle chętnie zwiedzana przez krajoznawców miejscowość o charakterze turystycznym. Busko-Zdrój to rewelacyjne zagospodarowanie, a przede wszystkim rewelacyjna baza noclegowa. To modne uzdrowisko może się poszczycić sporą liczbą pensjonatów, w których krajoznawcy mogą znaleźć tanie noclegi. W uzdrowisku tym czekają także wspaniałe sanatoria, które są bardzo chętnie odwiedzane przez pacjentów z różnych zakątków kraju.

Busko-Zdrój to bardzo dobre uzdrowisko, na terenie którego zwalczane są przede wszystkim schorzenia o charakterze reumatycznym oraz choroby związane z narządem ruchu. Busko jest jednocześnie bardzo ważnym ośrodkiem turystycznym na terenie województwa świętokrzyskiego. Turyści mogą tu zobaczyć m. in. wspaniały Park Zdrojowy oraz wiele wartościowych willi. Kusi także zabytkowy kościół ponorbertański oraz drewniany kościół św. Leonarda. To atrakcje, którym z pewnością warto się tu dokładniej przyjrzeć.

Zobacz również Monika Słomiany

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments