ZMIANA LOKALIZACJI 28. FINAŁU WOŚP

Kołobrzeg Prasówki z Kołobrzegu

Część artystyczna finału WOŚP, nie zrobi się jak zapowiadano wcześniej przy ratuszu. – Z uwag innych od nas informuje, że większość artystyczna (od godziny 16.00) zostanie przekazana do Hali Milenium – informuje Kamil Barwinek, szef kołobrzeskiego sztabu.

ZMIANA LOKALIZACJI 28. FINAŁU WOŚP

 

Przeniesiony zostanie również sztab, który powodował się do tej godziny w Klas koncertowej ratusza. Podczas 28. Finału liczenie zebranych środków i zarządzanie i zdawanie puszek będzie kierowane w klasy prasowej Hali Milenium (przy przejściu na basen).

– Plusy tych przemian są takie, iż nie martwimy się o pogodę podczas występów artystycznych, a koncert finałowy może zostać wydłużony – dodaje Barwinek.

Sztab WOŚP prowadzi konferencji i dogrywa opcje światełka do nieba, które kontakcie ze zmiana lokalizacji nie będzie mogło przejść się w zaplanowanej formie. Finał WOŚP zrobi się w niedzielę 12 stycznia. Wiedzy o finale Wielkiej Grupy Świątecznej Pomocy szukaj na teraz na własnym portalu. (stm)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments